• Dzierżenin 161, 06 – 114 Pokrzywnica
  • +48 505 288 126

Ślub – największe wydarzenie w życiu pary młodej (nie zawsze metryką). Z założenia przechodzimy je raz w ciągu całego życia. Z praktyki wiadomo, że niekoniecznie. W sumie, to nie ilość ślubów w życiu ma znaczenie, lecz to jak się podczas niego czujemy. Nie od dziś wiadomo, że na nasze samopoczucie ogromny wpływ ma nasz wygląd i to jak czujemy się w danej sytuacji. Cóż – każda Panna Młoda chce wyglądać niczym księżniczka i niejako każda nią jest. Jak możemy przygotować się do tego dnia? Co zapewni nam promienny wygląd, oraz zachwyt nie tylko w oczach ukochanego?


Niewątpliwie kreacja dobrana do naszej sylwetki, ale także.. osobowości. Nikt przecież nie chce być przebrany, szczególnie w tym dniu. Każda dziewczyna ma swą wizję sukienki, garsonki, a może… garnituru? Właścicielka znanego sklepu sukien ślubnych przekonuje, iż dziś wszystko staje się dozwolone. Jeśli mamy ochotę na krótką suknię ślubną rodem Paulina Syluta http://www.fakt.pl/slub-pauliny-sykut,galeria,2301,1,8.html, nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy takową przyodziały, pod warunkiem, że nasze nogi nadają się do tego (nie czarujmy się, nie każda Panna Młoda to gibka łania z nogami do ziemi). Jeśli jednak nasza figura lub też osobowość oczekuje innej kreacji możemy wybierać nich niczym w przysłowiowych ulęgałkach. Wystarczy spojrzeć w jakikolwiek katalog by mieć szerszy wachlarz tego, co może nam się spodobać. Np.: http://www.pronovias.pt/vestidos-noiva-2013 od retro po przez klasyczne suknie ślubne i suknie księżniczek.

Co jest pięknym uzupełnieniem każdej kreacji ślubnej? Oczywiście makijaż! Mówi się, że kobieta jest najpiękniejsza w formie naturalnej, bez upiększaczy. Cóż może podczas wakacyjnego śniadania tak, ale w dniu ślubu nawet top modelki (a może szczególnie one) nie ryzykowałyby takowej „naturalności”. Dobrze zrobiony makijaż nie tylko ukryje niedoskonałości cery (a nie oszukujmy się, która z nas ich nie ma), ale również rozświetli, rozjaśni, rozpromieni i zwyczajnie doda nam urody. Oczywistym jest, iż „kamuflaż” ślubny powinien być subtelny, delikatny i pełen klasy w tonacjach raczej pastelowych.

Dzisiejszy świat kosmetyków oferuje całe mnóstwo upiększaczy, nie tylko zwyczajnych podkładów rozświetlających czy kryjących , ale i baz pod podkład, baz rozświetlających, korygujących, ściągających, korektorów, a także napinaczy zmarszczek dla… starszych Panien Młodych. Niewątpliwie do stworzenia takowego makijażu należy wybrać renomowane studio urody Osta Yleinen Premarin ilman Reseptiä , najlepiej z polecenia, oraz umówić się na makijaż próbny (czasem nie jeden), by zobaczyć jak pracuje wizażystka, jak wygląda makijaż zaproponowany przez nią i jak prezentuje się on na naszej buzi. Na pewno należy trzymać się kilku kryteriów makijażu ślubnego; po pierwsze Panna Młoda musi się czuć dobrze w danym make-upie. Nie może towarzyszyć jej wrażenie, że jest przemalowana i ucharakteryzowana jak lalka. Musi być sobą tyle, że rozpromienioną i radosną.

Drugim kryterium jest zachowanie umiaru, wszak kiczowatość nadmiernego makijażu zawsze jest źle widziana, a tym bardziej na własnym ślubie mogłaby być nie lada klęską. Kolejnym kryterium powinna być jakość używanych kosmetyków. Z własnego doświadczenia wiem, że te z tzw. „wyższej półki” zachowują trwałość i naturalny efekt, podczas gdy te „łatwiej dostępne” raczej nie sprawdzą się podczas tak pięknej, ale i wyczerpującej uroczystości, jaką jest własny ślub i…wesele.

Następną istotną sprawą jest fryzura. Tu znowu dobieramy ją nie tylko do uroczystości ( to oczywiste), ale przede wszystkim do osobowości. Nie każda kobieta będzie się dobrze czuła w przypinanych włosach lub sztywnym koku, niektóre wybiorą bardziej romantyczny styl. Całość może być bardzo elegancka i wystawna, ale także bardziej delikatna i dziewczęca. Ważne abyśmy w tym dniu czuły się w pełni sobą, w pełni piękne, cudowne i szczęśliwe a przecież wygląd jest jednym z subiektywnych czynników poczucia piękna prawda Drogie Panie?

Pamiętajmy też, żeby przed tym wielkim dniem warto zapisać się na serię zabiegów upiększających. Wiele dobrych gabinetów proponuje ofertę typowo ślubną a w niej wiele zabiegów takich jak; mikrodermabrazja (zarówno dla Pań i Panów) polegająca na złuszczaniu naskórka, co powoduje regenerację tkanek, piękne ukrwienie i rozświetloną, młodą cerę. W takiej ofercie znajduje się też często cała gama zabiegów odżywiających i nawilżających twarz, parafina na dłonie oraz masaże i aromaterapia całego ciała, która ma na celu nie tylko jego lepsze ukrwienie ale także a może przede wszystkim cudowne samopoczucie, które zagwarantuje nam wspaniały wygląd.

A jakie wy macie sposoby aby dobrze wyglądać w tym ważnym dla Was dniu?

Zostaw odpowiedź

Zadzwoń