O nas

W połowie drogi pomiędzy Legionowem, a Pułtuskiem, w Dolinie Narwi leży miejscowość Dzierżenin, a w niej nasza gospoda inna niż wszystkie, słynąca z gościnnej atmosfery oraz smacznej kuchni –  „Karczma pod Strzechą”. Przytulnie urządzone wnętrze i ciekawa architektura witają głodnych i spragnionych przybyszów.

Otworzenie karczmy było naszym wielkim marzeniem, które udało się zrealizować w roku 2009. Od początku chcieliśmy jednak, aby było to miejsce różniące się od innych zajazdów. Takie, w którym gość czuje się jak u siebie w domu, gdzie witają go ciepłe i przyjazne twarze, a przyjemny zapach przyrządzonych potraw powoduje chęć ich skosztowania. Jesteśmy firmą rodzinną, więc poprzez ciepłą atmosferę i domową kuchnię chcemy pokazać, to w co w tradycyjnym podejmowaniu gości jest najważniejsze, czyli gościnność. Ciągle się rozwijamy i staramy aby poziom oferowanych przez nas usług wzrastał, a każda wizyta w naszej karczmie pozostawiała po sobie wyłącznie miłe wspomnienia.

Organizując imprezy okolicznościowe kierujemy się zasadą, aby każdy klient, który korzysta z naszych usług czuł się wyróżniony. Dążymy do tego, aby  czas spędzony u nas był niezapomniany i wyjątkowy, a jako dobrzy gospodarze służymy na każdym kroku wsparciem i radą.

Odwiedź nas.

Serdecznie zapraszamy,

0
Lat na rynku
0
Zorganizowanych imprez
0
% zadowolonych klientów

Nasz zespół

Henry Nichols
Henry Nichols

Chief Chef

Arnold Russel
Arnold Russel

Chief Instructor

Ronald Arone
Ronald Arone

General Manager

Orem Owlz
Orem Owlz

General Manager

Minnesota Twins
Minnesota Twins

Chief Instructor

Michel Smith
Michel Smith

General Manager