Zajazd

Nasza karczma położona jest w malowniczej oraz pełnej atrakcji turystycznych dolinie dolnej Narwi.
Dwugwiazdkowy hotel oddany do Państwa dyspozycji to doskonałe miejsce dla spragnionych odpoczynku, podróżujących w stronę Mazur drogą krajową nr 61.
Idealne położenie tylko 4 km od Serocka oraz godzinę drogi od zakorkowanego centrum Warszawy, stanowią interesujące rozwiązanie dla szukających chwili odpoczynku, zakosztowania specjałów naszej kuchni lub chcących spędzić niezapomniane chwile na imprezach okolicznościowych. Nasza restauracja oferuje bogate menu dań kuchni polskiej a bar szeroką gamę napojów i alkoholi.

 

W naszej ofercie posiadamy przytulnie urządzone i wyposażone w standardzie dwugwiazdkowym pokoje 1, 2 osobowe z łazienkami oraz sprzętem RTV. Dla gości hotelowych w cenę wliczone jest śniadanie a dla chcących pozostać w kontakcie ze „światem”, karczma dysponuje bezprzewodowym dostępem do Internetu. Nasz zajazd jest w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Nasza recepcja oczekuje na Państwa 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Zmotoryzowani ze spokojem mogą pozostawić swoje pojazdy na naszym parkingu, także ciężarówki.