O nas

Znajdź drogę

W połowie drogi pomiędzy Legionowem a Pułtuskiem, w dolinie Narwi leży miejscowość Dzierżenin, a w niej nasza gospoda inna niż wszystkie, słynąca z gościnnej atmosfery oraz smacznej kuchni –  „Karczma pod Strzechą”. Przytulnie urządzone wnętrze i ciekawa architektura witają głodnych i spragnionych przybyszów.

Otworzenie karczmy było naszym wielkim marzeniem, które udało się zrealizować w roku 2009. Od początku chcieliśmy jednak, aby było to miejsce odmienne od innych zajazdów. Takie w którym gość czuje się jak u siebie w domu, gdzie witają go ciepłe i przyjazne twarze a przyjemny zapach przyrządzonych potraw powoduje chęć ich skosztowania. Jesteśmy firmą rodzinną, więc poprzez ciepłą atmosferę i domową kuchnię chcemy pokazać, to w co w tradycyjnym podejmowaniu gości jest najważniejsze, czyli gościnność. Ciągle się rozwijamy i staramy aby poziom oferowanych przez nas usług wzrastał a każda wizyta w naszej karczmie pozostawiała po sobie wyłącznie miłe wspomnienia.

Organizując imprezy okolicznościowe kierujemy się zasadą aby każdy klient, który korzysta z naszych usług czuł się wyróżniony. Dążymy do tego aby  czas spędzony u nas był niezapomniany i wyjątkowy, a jako dobrzy gospodarze służymy na każdym kroku wsparciem i radą.

 

Odwiedź nas. Serdecznie zapraszamy,

Gospodarze